O NAS

 

Witamy! Pragniemy zaoferować Państwu usługi w zakresie fotoreportażu oraz fotografii portretowej, kobiecej, dziecięcej i rodzinnej. Portfolio zdjęciowe znajdujące się na naszej stronie, stanowi odzwierciedlenie ponad 20-letniego doświadczenia zawodowego, zdobytego w kraju oraz za granicą. Mamy nadzieję, że na oglądanych fotografiach odnajdą Państwo choć cząstkę uczuć i emocji, jakie towarzyszyły fotografowanym przez nas osobom w ważnych dla nich chwilach. Zapraszamy do świata EmmaBella!

 

 


Agnieszka Deluga |
Fotografik i grafik z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Agnieszka zrealizowała liczne projekty fotograficzne m.in. dla tak prestiżowych klientów jak Narodowy Bank Polski, Filharmonia Narodowa czy Atlantic Council. Od blisko 10 lat specjalizuje się w reportażu ślubnym, fotografii portretowej i kobiecej oraz fotografii dziecięcej. Prowadzi również indywidualne zajęcia szkoleniowe z podstaw obróbki graficznej zdjęć.

 

 


Jarosław Deluga |
Fotoreporter i dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych. Autor licznych artykułów i zdjęć zamieszczonych m.in. na łamach nowojorskiego Nowego Dziennika, krakowskiego Dziennika Polskiego, Tribune de Geneve i innych publikacji. W latach 1998-2004 członek prestiżowych organizacji fotograficznych i dziennikarskich: Foreign Press Association, National Press Photographers Association oraz White House Newsphotographers Association. W latach 2004-2006 osobisty fotograf Premierów Marka Belki oraz Kazimierza Marcinkiewicza. Specjalizuje się w fotoreportażu, fotografii portretowej oraz z zamiłowania, przyrodniczej i krajobrazowej. Prowadzi warsztaty fotograficzne dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.

© 2017 EmmaBella by DG ART | Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
projektowanie stron www