PYTANIA & ODPOWIEDZI

 

O sprzęcie którego używamy  |  Gdy stawialiśmy nasze pierwsze kroki zawodowe, świat używał aparatów analogowych. Dziś niepodzielnie króluje już sprzęt cyfrowy, który w wielu aspektach dorównuje a w niektórych przewyższa wręcz możliwości aparatów analogowych. W pracy używamy profesjonalnych aparatów i obiektywów fotograficznych, programów graficznych, komputerów i monitorów, pozwalających na otrzymanie najwyższej jakości produktu finalnego, jakim jest dobre technicznie oraz ciekawe artystycznie zdjęcie.

 

O współpracy z naszymi Klientami  |  Niezwykle istotnym elementem w naszej pracy fotograficznej jest poznanie upodobań oraz indywidualnych preferencji naszych Klientów. Dlatego też preferujemy – gdy jest to tylko możliwe - spotkanie. Podczas rozmowy dopracowujemy szczegóły i ustalamy ostateczny kształt naszych działań. W przypadku sesji ślubnych podpisujemy także Umowę, która szczegółowo określa ramy naszej współpracy.


O cenach pakietów  |  Ceny pakietów są uzależnione od wielu różnorodnych czynników, takich jak zakres pracy, miejsce oraz czas trwania obsługi fotograficznej. Zapraszamy do kontaktu. Na bazie rozmowy lub korespondencji przygotujemy spersonalizowaną ofertę, która będzie odpowiadać Państwa indywidualnym potrzebom. 

O rozliczeniach finansowych  |  Przy podpisywaniu Umowy pobieramy zaliczkę stanowiącą około 20% wartości zlecenia (w przypadku zleceń zagranicznych, zaliczka może być większa). Finalne rozliczenie następuje najczęściej w dniu obsługi fotograficznej lub podczas przekazania materiału zdjęciowego. Dla Państwa wygody akceptujemy także płatności kartami kredytowymi.


O zdjęciach, które dla Państwa zrobimy  | 
Fotograficzna obsługa uroczystości ślubnych to swoista mieszanka fotografii reportażowej i portretowej. Staramy się, aby zdjęcia oddawały nastrój oraz emocje, jakie towarzyszą nowożeńcom i ich gościom w tym specjalnym dniu. W zgiełku i pośpiechu wiele wzruszających, ważnych i zabawnych sytuacji potrafi umknąć uwadze. Czuwamy nad tym, aby te właśnie chwile zatrzymać w kadrze. Fotografujemy nie tylko Młodych, świadków czy najbliższych, ale także innych gości weselnych. Chcemy bowiem, aby z tworzonego przez nas reportażu ślubnego wyłonił się jak najbardziej kompletny obraz tego specjalnego dla wielu osób dnia.    

 

O sesji plenerowej  |  Sesja plenerowa stanowi ważny element fotoreportażu ślubnego. Sugerujemy jednak, aby odbyła się, gdy to możliwe, w dniu innym, niż ceremonia. Dzień ślubu, choć szczególny i radosny, jest też stresujący i wyczerpujący. Robienie zdjęć plenerowych przy tak napiętym grafiku nie zawsze jest najlepszym pomysłem. Termin oraz miejsce sesji plenerowej ustalamy indywidualnie, biorąc m.in. pod uwagę wasz grafik zajęć oraz panujące warunki pogodowe.     

 

O usługach/produktach dodatkowych  | W naszej ofercie, znajdą Państwo usługi opcjonalne, które można dodać do standardowych pakietów ślubnych. Istotne jest to, że nigdy nie narzucamy naszym Klientom formy produktu finalnego. Możemy ograniczyć się do przekazania gotowego materiału zdjęciowego na nośnikach cyfrowych lub stworzyć produkty dodatkowe, takie jak galerie internetowe, albumy fotograficzne, odbitki na papierze, obrazy na płótnie, prezenty dla gości weselnych i wiele innych. Ostateczna decyzja zawsze należy do Państwa.  O czasie oczekiwania na produkt finalny  |  Zdajemy sobie sprawę z tego, że chcieliby Państwo szybko zobaczyć efekty naszej pracy. Jednak zależy nam na tym, aby przekazać Państwu fotografie, które będą atrakcyjne zarówno pod względem technicznym jak i artystycznym. Dokładamy wszelkich starań, aby okres oczekiwania na materiał zdjęciowy nie przekraczał 30 dni. Czas potrzebny na wykonanie albumów i produktów dodatkowych ustalamy indywidualnie.

 

O oryginalnych plikach (plikach RAW)  |  Nasi Klienci pytają niekiedy o możliwość przekazania oryginalnych, nieretuszowanych plików zdjęciowych (plików RAW). Czynimy to jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Prosimy mieć na uwadze fakt, iż oryginalne pliki zdjęciowe nie są produktem końcowym. Trzeba włożyć w nie jeszcze wiele pracy, aby powstała wysokiej jakości fotografia, która będzie cieszyć oczy oglądających. Praca z RAW-ami wymaga dużego doświadczenia, korzystania z profesjonalnych programów graficznych oraz odpowiedniego sprzętu komputerowego (a zwłaszcza profesjonalnych monitorów, które odpowiadają m.in. za prawidłowy zakres tonalny oraz kolorystykę obrazu). Retuszując zdjęcia w charakterystyczny dla nas sposób tworzymy materiał, który stanowi dokładne odzwierciedlenie naszej wizji artystycznej i pod względem stylu odpowiada temu, co widzicie Państwo w naszym portfolio.

 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

 

© 2005-2019 EmmaBella by DG ART | Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
projektowanie stron www