OFERTA


Sesje narzeczeńskie, fotoreportaż ślubny i okolicznościowy.

Oferujemy Państwu wykonanie sesji narzeczeńskich i małżeńskich, fotograficzną obsługę ceremonii ślubnych oraz innych, ważnych wydarzeń z życia rodzinnego, takich jak chrzty, komunie czy przyjęcia rocznicowe. Zapewniamy profesjonalny serwis na terenie całego kraju oraz za granicą. Na życzenie, tworzymy pakiety fotograficzne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Sesje portretowe, fotografia kobieca, dziecięca i rodzinna.

EmmaBella oferuje Państwu szeroki wachlarz sesji zdjęciowych oraz portretowych. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu w takich dziedzinach jak plenerowe i studyjne sesje brzuszkowe, dziecięce i rodzinne, sesje kobiece oraz buduarowe. Oferujemy wykonanie sesji wizerunkowych oraz stworzenie portfolio zdjęciowego na potrzeby prywatne i biznesowe. W ramach sesji zdjęciowych, możemy zaoferować Państwu usługi doświadczonych makijażystek, fryzjerów/fryzjerek oraz stylistek. 

 

Albumy fotograficzne, skanowanie i retusz zdjęć i klisz analogowych

Oferujemy wykonanie albumów fotograficznych, tworzonych na bazie unikalnego projektu graficznego oraz indywidualnych preferencji naszych Klientów. Korzystamy z najlepszych materiałów fotograficznych dostępnych na rynku, co pozwala na zachowanie wspaniałej gamy barw oraz uzyskanie wyjątkowej jakości i trwałości produktu. Tworzymy również projekty albumów zdjęciowych w oparciu o zeskanowane i poddane dokładnemu retuszowi materiały analogowe. Proponujemy także wykonanie wysokiej jakości odbitek, wydruków zdjęciowych na płótnie oraz zdjęć okolicznościowych i ozdobnych w ramach. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

Karty Podarunkowe.

Zapraszamy Państwa do zakupu spersonalizowanych kart podarunkowych EmmaBella Gift Card. Można je nabyć w dowolnej ilości i nominale. Jest wiele powodów oraz okazji, by wręczyć ją przyjaciołom lub komuś bliskiemu. Kartę podarunkową można wykorzystać przez rok od daty zakupu, wybierając dowolną usługę oferowaną przez EmmaBella lub DG ART. Wierzymy, że prezent w postaci karty EmmaBella Gift Card otworzy obdarowanym drogę do magicznego i szeroko pojętego świata fotografii.

 

 

 

Akceptujemy płatności kartami kredytowymi.

 

 

© 2005-2019 EmmaBella by DG ART | Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
projektowanie stron www