OFERTA


Fotoreportaż ślubny i okolicznościowy.

Oferujemy Państwu fotograficzną obsługę ceremonii ślubnych oraz innych, ważnych wydarzeń z życia rodzinnego, takich jak chrzty, komunie czy przyjęcia rocznicowe. Zapewniamy profesjonalny serwis na terenie całego kraju oraz za granicą. Na życzenie, tworzymy pakiety fotograficzne, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 

Sesje portretowe, fotografia kobieca, dziecięca i rodzinna.

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu fotograficznego w dziedzinie szeroko pojętej fotografii portretowej. W ofercie PurpleBerry znajdą Państwo między innymi plenerowe oraz studyjne sesje rodzinne, portretowe i buduarowe. Zapraszamy także do udziału w realizowanych przez nas sesjach dziecięcych oraz noworodkowych. 

 

 

Albumy fotograficzne, skanowanie i retusz zdjęć i klisz analogowych

Oferujemy wykonanie albumów fotograficznych, tworzonych na bazie unikalnego projektu graficznego oraz indywidualnych preferencji naszych Klientów. Korzystamy z najlepszych materiałów fotograficznych dostępnych na rynku, co pozwala na zachowanie wspaniałej gamy barw oraz uzyskanie wyjątkowej jakości i trwałości produktu. Tworzymy również projekty albumów zdjęciowych w oparciu o zeskanowane i poddane dokładnemu retuszowi materiały analogowe. Proponujemy także wykonanie wysokiej jakości odbitek, wydruków zdjęciowych na płótnie oraz zdjęć okolicznościowych i ozdobnych w ramach. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 

Karty Podarunkowe.

Zapraszamy Państwa do zakupu spersonalizowanej karty podarunkowej EmmaBella Gift Card. Jest wiele powodów oraz okazji do tego, aby wręczyć kartę przyjaciołom lub komuś bliskiemu. Można ją wykorzystać w ciągu roku od daty zakupu, wybierając dowolną usługę oferowaną przez EmmaBella lub DG ART. Wierzymy, że prezent w postaci karty EmmaBella Gift Card otworzy obdarowanym drogę do magicznego świata szeroko pojętej fotografii.

 

 

 

© 2017 EmmaBella by DG ART | Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved
projektowanie stron www